info@treatinturkey.com TR ENG RU ARB

Treat in TurkeyMerkezi İstanbul/ Türkiye’de bulunan TREAT in TURKEY, dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavide en yüksek standartları hastalarımıza sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm ve danışmanlık firmasıdır.

Başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkındayız. Bu nedenle hastalarımızın her zaman “ evinde” olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla tedavilerinin her aşamasında kendilerine eşlik ediyoruz.

TREAT in TURKEY ile güvenli ve stressiz bir medikal seyahat yaşamanızı garanti ediyoruz. TREAT in TURKEY ile güvenli ve stressiz bir medikal seyahat yaşamanızı garanti ediyoruz. Biz sizin yerinize araştırır, düşünür, en iyisini en uygun fiyata bulur, sağlık süreçlerinizi siz ülkeden ayrılana kadar takip ederiz. Dünyanın neresinde olursanız olun sağlıkla ilgili bir ihtiyacınız olduğunda her zaman yanındayız. Sağlık sektöründe deneyimli ve uzman kadromuzla Türkiye’nin her yerinde anlaşmalı hastanelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Tedavi Sürecinin Aşamaları

Tedavi Planlama Süreci

TREAT in TURKEY’ e internet sitemiz üzerinden ya da ülkenizdeki temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hastalığınızla ilgili vereceğinizi bilgiler ameliyat planlama sürecinde temel teşkil edecektir. Eğer operasyon planlama sürecinde gelme şansınız olursa ameliyat sürecini sizinle beraber planlamaktan mutluluk duyarız. Hekimlerimiz sizi muayene eder ve gerek gördükleri tetkikleri yaparak tedavi planınızı oluştururlar. Eğer planlama sürecinde gelemezseniz üzülmeyin. Rahatsızlığınızla ilgili ilettiğiniz dokumanlar ilgili branşın uzman hekimlerince incelenir ve tedavi planınız oluşturularak sizinle paylaşılır.
1.

Sizinle beraber operasyon olacağınız hastane ve hekim seçimi yapılır.

Geliş tarihiniz ve operasyon tarihiniz belirlenir. Uçak biletleriniz sizin isteğinize göre, siz ya da TREAT in TURKEY tarafından alınır.

2.

Türkiye’ye Geliş

Havaalanından sizi alır ve duruma göre kalacağınız otel ya da kalacağınız hastaneye yerleşmenizi sağlarız.

3.

Ameliyat Süreci

Eğer ameliyat öncesi otelde kaldıysanız ameliyat günü size otelinizden alarak hastaneye getiririz. Ameliyat günü tüm ameliyat süreciniz TREAT in TURKEY ekibi tarafından takip edilir. Ameliyat sonrası hastanede kalış sürecinizde de hep yanınızdayız.

4.

Türkiye’den Ayrılış

Planlanan taburculuk tarihinizde hastaneden ayrılışınız sağlanır. Hastaneden ayrılmadan önce kontrol randevularınızı ve ameliyat sonrası bakım planı hakkında sizi bilgilendiririz. Hastaneden havaalanına ulaşımınızı da biz sağlıyoruz.


Tıbbi tedavi için dünyanın her yerinden gelen hastalarımıza;

Rahat ve uygun maliyetli yolculuk ve konaklama
Havaalanından hastaneye, hastaneden otele transferler
Hastaya özel tedavi planları
Tüm Türkiye’de tıbbi bakım ve hizmetlerde alanında lider, JCI belgeli hastanelerde tedavi olma imkânı
Son teknolojiye sahip tıbbi cihaz parkurları
Alanında uzman hekim kadrosu
Uluslararası kaliteli hizmetler ve uygun fiyatlar
Tüm tedavi sürecini sizinle beraber takip eden TREAT in TURKEY asistanı sunuyoruz.

Mail Listemize Üye Ol!Copyrights © 2019 Treat in Turkey / Tüm Hakları Saklıdır.