info@treatinturkey.com TR ENG RU ARB

Sağlık Sigortası
Sağlık hizmeti almak için Türkiye’ye gelmeyi planlayan misafirlerimiz kurumumuzun denetiminde sigorta firması provizyon merkezinden ücretsiz danışmanlık hizmeti almaktadır. Ücretsiz Danışmanlık Formunu doldurmanız yeterlidir.

Başvuru formunun değerlendirilmesinin sonucunda, sigorta firmasının portföyünde yer alan bu tür hizmetleri sağlayan binden fazla hastane, klinik, doktor, eczane ve tanı merkezi arasından en uygunu hastaneye önerilmektedir.

Türkiye’ye seyahat eden tüm hastalarımıza Acil Sağlık Sigortası yapılmaktadır. Bu yolla, almakta oldukları sağlık hizmetine ilaveten kaza, yaralanma, hırsızlık doğal afet, yangın vb tüm beklenmedik olaylar karşısında da güvence altına girmektedirler.

Kısacası, Türkiye’ye gelen tüm hastalarımız sigorta şirketinin sunduğu hizmetler kapsamında en uygun sağlık hizmetini en uygun fiyatla ve yüksek kalitede almaktadırlar; çünkü bu uluslar arası sigorta şirketi size hizmet sağlayacak doktor, hastane ve sağlık merkezinin kalitesinden ve sunacağı hizmetten sorumludur.

Sonuç olarak, tüm hizmetlerin en iyi kalitede olması ve en uygun fiyatla sunulması uluslar arası ölçekte garanti altına alınmaktadır.

Türkiye’de sağlık hizmeti alacak ABD vatandaşları kendi firmalarının veya diğer sigorta şirketlerinin yapacakları sigortayı kullanabilirler.


Mail Listemize Üye Ol!Copyrights © 2019 Treat in Turkey / Tüm Hakları Saklıdır.