info@treatinturkey.com TR ENG RU ARB

Hastalara Yönelik Hizmetlerİnternet sitesi aracılığıyla,

Treat in Turkey ’ın 7/24 ulaşabileceğiniz hasta ilişkiler uzmanlarına telefonla ya da maille,

Kendi ülkelerindeki Treat in Turkey temsilcileri/ ofisleri aracılığıyla ulaşabilirler.

Eğer hastalarımız operasyon planlama sürecinde gelmek isterse onlarla birlikte tedavi sürecini planlamak bizi mutlu edecektir. Ancak hastalarımız bize tüm tıbbi bilgilerini ve tetkik sonuçlarını gönderdiğinde alanında uzman doktorların hastaya özel tedavi planlarını hazırlayarak kendileriyle paylaşırız.

Hastaya Eğer tedavi için birden fazla yöntem kullanımı söz konusu ise hasta ile temasa geçilerek hangi yöntemin seçileceğine hasta ile Hastalar Treat in Turkey ile alanının en iyisi olan hekimlerin tıbbi değerlendirmelerine hızlı bir şekilde erişim sağlama imkânına sahip olurlar.

Hastaların durumu 24 saat içinde değerlendirilerek hastaya dönüş sağlanır. Hastalar tedavi olabilecekleri tüm merkezler hakkındaki tüm bilgilere erişerek karşılaştırma yapabilirler. Hastalar tedavide kullanılacak tüm tıbbi teknolojiler hakkında bilgi sahibi olarak karşılaştırma yapabilirler. Hastalar tedavileri için tüm alternatif fiyat seçeneklerine ulaşarak karşılaştırma yapabilir, bütçeleri için en uygun seçeneği seçebilirler.

Uçak biletleri hastanın isteğine bağlı olarak Treat in Turkey ya da hasta tarafından alınır.

Eğer hastanın sağlığı uçak yolculuğu için elverişli değilse, hastalar Treat in Turkey tarafından uçak ambulansla bulunduğu yerden alınır.

Eğer hastaların tedavi öncesi ya da tedavi süresince otelde kalması gerekirse, kendi isteklerine bağlı olarak otel rezervasyonları Treat in Turkey tarafından yapılır.

Treat in Turkey’ un Türkiye’nin her yerinde hastanelere yakın bölgelerde bulunan anlaşmalı otelleri bulunmaktadır. Hastalar bütçesi doğrultusunda kalmak istediği otelleri alternatifler arasından seçebilirler.

Hastalar Türkiye’ye ulaştıklarında Treat in Turkey hasta temsilcisi tarafından havaalanında karşılanır kalacağı otel ya da hastaneye transferi sağlanır.

Hastaya tedavileri süresince talep etmeleri durumunda kullanacakları bir telefon hattı verilir.

Tedaviler JCI sertifikalı yüksek tıbbi teknoloji ve alanının en iyisi doktorların bulunduğu hastanelerde yapılır.

Tedavi günü hastaların hastaneye transferi otel ya da havaalanından Treat in Turkey tarafından yapılır. Hastalar, kendilerine eşlik eden ve hasta ile aynı dili konuşabilen Treat in Turkey asistanları sayesinde iletişim problemi yaşamazlar.

Treat in Turkey 7/24 hastaların yanında yer alır. Tedavinin her aşaması Treat in Turkey yetkilileri tarafından yakından takip edilir.

Treat in Turkey hastanın taburcu olduğu gün hastaneden ayrılışı için gerekli tüm organizasyonu yapar.

Hastalar kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakım hakkında hastaneden ayrılmadan önce bilgilendirilir. Hastanın havaalanına transferi ücretsiz yapılır.

Eğer hasta tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen, turistik geziler Treat in Turkey tarafından organize edilir.

Hastalar ülkelerine döndükten sonra Treat in Turkey ile tedavi sonrası bakım için her zaman irtibata geçebilirler. Treat in Turkey’ un ilgili ülkelerdeki ofislerinde bulunan doktorlar hastaların tedavi sonrası bakım sürecini takip ederler.

Hastalığınızın tedavisi için hastane, tedavi seçenekleri ve fiyat alternatiflerini kendiniz araştırmak zorunda değilsiniz. Treat in Turkey tüm araştırmaları sizin için yapar ve tüm alternatifleri sizinle paylaşır.

Hastaların tüm tedavi süreçleri Treat in Turkey ekibi ve Treat in Turkey doktorları tarafından takip edilir ve hastalar ile hasta yakınları düzenli olarak bilgilendirilir.

Mail Listemize Üye Ol!Copyrights © 2019 Treat in Turkey / Tüm Hakları Saklıdır.