info@treatinturkey.com TR ENG RU ARB

Medicana


30.000 m2 kapalı alan üzerine kurulan Medicana International İstanbul; 1 CIP, 5 VIP,109 standart hasta odasında toplam 115 hasta yatağı; 14 Genel Yoğun Bakım( 7 Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Dahili Yoğun Bakım), 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı(küvöz); 7 Acil, 9 Anjiografi, 3 Endoskopi gözlem yatağı ile hizmet vermektedir.

Medicana International İstanbul; biri 13 ( hasta katları) , diğeri 5 (poliklinik katları) kat üzerine kurulu birbirine geçişli iki bölümden oluşmuş bir binadır.

Hastane giriş katında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Dâhiliye, Gastroenteroloji, Beslenme ve Diyet, Hematoloji, Ağız ve Diş Sağlığı poliklinikleri ile yönetim ofisleri bulunmaktadır.

1. Bodrum Katı Acil, Endoskopi Laboratuar bölümleri,Anjiyografi Laboratuvarı, Ameliyathaneler, Kardiyovasküler Cerrahi yoğun bakım ünitesini ve kafeteryayı içermektedir.

2. Bodrum Katı’ nda Onkoloji, Radyoloji, Nükleer Tıp, Laboratuar bölümleri;ESWL ünitesi,

3. Bodrum Katı’ nda ise otopark, morg ve teknik alanlar bulunmaktadır.1. Katı’ nda Göz Hastalıkları, Üroloji, , Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Çocuk Nörolojisi, Nöroşirurji, Kardiyoloji, Çocuk Kardiyolojisi, Kardiyovasküler Cerrahi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Nefroloji poliklinikleri,

2. Katı’ nda ise Dermatoloji, Medikal Estetik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Psikiyatri ile Koroner Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım Üniteleri, Eczane vardır.

3. Katta Doğumhane, Pediatri servisi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ile ayrı bir bölüm olarak düzenlenen Tüp Bebek Ünitesi vardır.

Hastanenin 4. 5., 6. ve 7. Katları’ nda hasta odaları bulunmaktadır. VIP hasta katı olarak düzenlenen 8. Kat’ da diplomatik hastaların kullanımına yönelik 1 CIP hasta odası, VIP hastalar için düzenlenmiş 5 VIP hasta odası ile diğer hasta odaları mevcuttur.

9. Katı’ nda 135 kişilik konferans salonu, toplantı odaları, mutfak ve personel yemekhanesi bulunan hastanenin 10. katında ise yönetim kurulu ofisleri yer almaktadır.

HEMEN RANDEVU ALIN


Mail Listemize Üye Ol!Copyrights © 2019 Treat in Turkey / Tüm Hakları Saklıdır.